Deze instapklare woning is gelegen in het centrum van Duffel-West en geniet van een uitzonderlijk lichtrijke woonkamer, waarbij de overkapping voorzien is van een moderne zonnescreen. Deze ruimte staat enerzijds in verbinding met het groen uitzicht op de mooie tuin en anderzijds op de gemoderniseerde keuken met gietvloer. De badkamer op het gelijkvloers werd in 2022 volledig vernieuwd en is uitgerust met een inloopdouche. Bovendien is er nog een afzonderlijk gastentoilet.
Op de eerste verdieping zijn er 2 ruime slaapkamers en is er ook een tweede toilet voorzien. De vaste trap geeft uit op de te moderniseren 3de slaapkamer op de bovenste verdieping.
Buiten is het heerlijk genieten van de rustige omgeving. Er is een aangelegd terras en een gezellige, groene tuin. Achteraan is er nog een ruim tuinhuis, ideaal voor hobbyklussers.
Verder is er een gunstige EPC (210 kWh/m2 jaar) en is de woning asbestveilig.
Pandenjagers is een innovatief vastgoedkantoor en kiest bewust voor een unieke en transparante aanpak. Bij ons bestaat de totale aankoopprijs altijd uit twee duidelijke onderdelen: de vraagprijs die bovenaan in de advertentie vermeld staat, plus onze vaste commissie van 10.000 euro incl. BTW. Dankzij deze open prijsstructuur krijgt u als koper vanaf het eerste moment een eerlijke inkijk hoe de totale prijs van het pand tot stand is gekomen.
Interesse? Contacteer ons via 015/677.000 of info@pandenjagers.be.
| Adres: | Nieuwstraat 30 Duffel |
| Referentie: | 02195 |
| Vraagprijs: | € 385.000 |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | In overleg |
| Ligging: | In centrum |
| Perceeloppervlakte: | 215 m² |
| Bewoonbare opp.: | 160 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1930 |
| Renovatiejaar: | 2022 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
| Slaapkamers: | 3 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 2 |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja |
| Kelder: | Ja |
| Terras: | Ja |
| Tuin: | Ja |
| Tuin oriëntatie: | Noord-Oost |
| Tuin kwaliteit: | Verzorgd |
| Snelweg: | Ja - op 4000 m tot 5000 m |
| Treinstation: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Treinhalte: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Kinderopvang: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Dak: | Zadeldak |
| Dakbedekking: | Dakpannen |
| Gevel: | Baksteen |
| Fundering: | Kelder |
| Beglazing: | Dubbel |
| Verwarming: | Condensatieketel, Aardgas |
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 376 |
| Kadastrale benaming: | Huis |
| Kadastrale Nummers: | 0528W2P0000 |
| Kadastrale Oppervlakte: | 215 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 20260421-0003851946-RES-1 |
| EPC Index: | 210,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | C |
| Renovatieplicht: | Neen |
| EPC Geldig tot: | 21/04/2036 |
| Energie Prestatie Certificaat: | Ja |
| Informatieplicht overstromingsgevaar: | Ja |
| Asbestattest: | (Conform) |
| Stedenbouwkundig attest: | Ja |
| OVAM – Bodemattest: | Ja |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Maatregelenregister: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | A |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |