Deze hoogwaardig afgewerkte woning werd in 2018 gebouwd en heeft dankzij een uitstekende EPC A-score, zijn 5 slaapkamers en een verwarmd zwembad, alle troeven om er jouw nieuwe thuis van te maken.
Het gelijkvloers heeft een inkomhal met gastentoilet. Verder in de woning komen we in de lichtrijke woonkamer met zicht op het zwembad. Aan de ene kant is een af te sluiten bureauruimte, ideaal voor de thuiswerkers. Aan de andere zijde is er de open keuken, die in connectie staat met zowel de tuin als de leefruimte. Verder is er nog een praktische berging voorzien op het gelijkvloers.
Op de eerste verdieping heeft de master bedroom een eigen dressing en badkamer met bad en douche. Verder zijn er nog 2 slaapkamers, een tweede badkamer en een toilet. Via de vaste trap naar de tweede verdieping zijn er nog eens 2 afgewerkte kamers voorzien.
Buiten is er een mooi aangelegde tuin met verwarmd zwembad, automatische rol en optionele omheining. De woning is voorzien van airco, er zijn zonnepanelen en het gelijkvloers heeft vloerverwarming.
Pandenjagers is een innovatief vastgoedkantoor en kiest bewust voor een unieke en transparante aanpak. Bij ons bestaat de totale aankoopprijs altijd uit twee duidelijke onderdelen: de vraagprijs die bovenaan in de advertentie vermeld staat, plus onze vaste commissie van 10.000 euro incl. BTW. Dankzij deze open prijsstructuur krijgt u als koper vanaf het eerste moment een eerlijke inkijk hoe de totale prijs van het pand tot stand is gekomen.
Interesse? Contacteer ons via 015/677.000 of info@pandenjagers.be.
| Adres: | A. Stocletlaan 199 Duffel |
| Referentie: | 02197 |
| Vraagprijs: | € 885.000 |
| Type: | Villa |
| Beschikbaar vanaf: | In overleg |
| Perceeloppervlakte: | 775 m² |
| Bewoonbare opp.: | 217 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 2018 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
| Slaapkamers: | 5 |
| Badkamers: | 2 |
| WC: | 2 |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja |
| Terras: | Ja |
| Tuin: | Ja |
| Tuin oriëntatie: | Zuid |
| Tuin kwaliteit: | Fraai aangelegd |
| Parking: | 3 |
| Parking Types: | Privé |
| Snelweg: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Treinstation: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Treinhalte: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Kinderopvang: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Dak: | Zadeldak |
| Dakbedekking: | Dakpannen |
| Gevel: | Baksteen |
| Beglazing: | Dubbel |
| Verwarming: | CV-ketel, Vloerverw. gedeeltelijk, Aardgas |
| Isolatie: | Volledig geïsoleerd |
| Airco: | Ja |
| Alarm: | Ja |
| Internet: | Ja |
| Mech. ventilatie : | Ja |
| Inbouwarmaturen: | Ja |
| Zwembad: | Ja |
| Zonnepanelen: | Ja |
| Domotica: | Ja |
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 1.380 |
| Kadastrale benaming: | Huis |
| Kadastrale Nummers: | 0517R4P0000 |
| Kadastrale Oppervlakte: | 775 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 12009-G-B/2017/57/EP13710/A001/D01/SD001 |
| EPC Index: | 37,91 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | A |
| Renovatieplicht: | Neen |
| EPC Geldig tot: | 18/06/2028 |
| Energie Prestatie Certificaat: | Ja |
| Informatieplicht overstromingsgevaar: | Ja |
| Onroerend erfgoed: | Ja |
| OVAM – Bodemattest: | Ja |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Ja |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Ja |
| Maatregelenregister: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied met landelijk karakter |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | A |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |