Deze stijlvolle villa werd in 2019 wederopgebouwd, is maar liefst 321 m² groot en bevindt zich op een uitzonderlijk perceel van 10.804 m², volledig omringd door agrarisch gebied.
Bij het binnenkomen merkt u meteen de hoogwaardige afwerking. Op het gelijkvloers bevindt zich een veelzijdige bureauruimte die perfect kan dienen als praktijk of extra slaapkamer. De lichtrijke leefruimte met eetplaats biedt een mooi zicht op de tuin. Aansluitend bevindt zich de open keukenruimte, die nog volledig naar eigen smaak ingericht kan worden. Verder is er een berging en een ruime kelder.
Op de eerste verdieping kijk je vanuit de master bedroom uit op de weilanden. Deze beschikt over een dressing en ensuite badkamer. Daarnaast zijn er drie ruime kinderslaapkamers met een nog naar eigen wens af te werken tweede badkamer. De zolder, bereikbaar via een vaste trap, biedt extra mogelijkheden.
Achteraan het riante perceel bevindt zich een grote stal met potentieel voor vijf paardenboxen.
De woning heeft een EPC A-label en is uitgerust met zonnepanelen, vloerverwarming, warmtepomp, domotica, zonnewering en een laadpaal.
Pandenjagers is een innovatief vastgoedkantoor en kiest bewust voor een unieke en transparante aanpak. Bij ons bestaat de totale aankoopprijs altijd uit twee duidelijke onderdelen: de vraagprijs die bovenaan in de advertentie vermeld staat, plus onze vaste commissie van 10.000 euro incl. BTW. Dankzij deze open prijsstructuur krijgt u als koper vanaf het eerste moment een eerlijke inkijk hoe de totale prijs van het pand tot stand is gekomen.
Interesse? Contacteer ons via 0465/08.26.69 of info@pandenjagers.be.
| Adres: | Itegembaan 240 Berlaar |
| Referentie: | 02196 |
| Vraagprijs: | € 1.050.000 |
| Type: | Villa |
| Beschikbaar vanaf: | In overleg |
| Ligging: | Vrij uitzicht, Landelijk, Open ligging |
| Perceeloppervlakte: | 10.804 m² |
| Bewoonbare opp.: | 321 m² |
| Type constructie: | Houten skelet |
| Bouwjaar: | 2019 |
| Bouwlagen: | 3 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
| Slaapkamers: | 5 |
| Badkamers: | 2 |
| WC: | 2 |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja |
| Kelder: | Ja |
| Terras: | Ja |
| Tuin: | Ja |
| Tuin oriëntatie: | Zuid |
| Tuin kwaliteit: | Verzorgd |
| Parking: | 4 |
| Parking Types: | Privé |
| Treinstation: | Ja - op 4000 m tot 5000 m |
| Treinhalte: | Ja - op 4000 m tot 5000 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| School: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Kinderopvang: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bank: | Ja - op 3000 m tot 4000 m |
| Ontspanning: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | PVC |
| Dak: | Zadeldak |
| Gevel: | Baksteen |
| Beglazing: | Dubbel |
| Internet: | Ja |
| Rookdetector: | Ja |
| Zonnepanelen: | Ja |
| Domotica: | Ja |
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 1.697 |
| Kadastrale benaming: | Huis |
| Kadastrale Nummers: | 0069F3P0000 |
| Kadastrale Oppervlakte: | 10.804 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 12002-G-6378/EP06313/A001/D01/SD001 |
| EPC Index: | 75,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | A |
| Renovatieplicht: | Neen |
| EPC Geldig tot: | 31/12/2029 |
| Energie Prestatie Certificaat: | Ja |
| Informatieplicht overstromingsgevaar: | Ja |
| OVAM – Bodemattest: | (Conform) |
| Elektriciteitskeuring: | (Conform) |
| Onroerend erfgoed: | Ja |
| Stedenbouwkundig attest: | Ja |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Ja |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Maatregelenregister: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied met landelijk karakter |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |