In de rustige, kindvriendelijke en felbegeerde woonwijk De Beunt bevindt zich deze mooie bouwgrond voor een halfopen bebouwing.
De maximale bouwdiepte is 17 meter voor het gelijvloers, 13 meter voor de eerste verdieping en 9 meter voor de dakverdieping. De dakvorm dient aangepast te worden aan de reeds bestaande woning.
Het perceel heeft een oppervlakte van 354 m² en beschikt over een straatbreedte van zo'n 10,3 meter en een diepte van zo'n 36,5 meter, wat tal van mogelijkheden biedt voor het realiseren van een ruime en lichtrijke gezinswoning. Een extra troef is het wandelpad naast het perceel, die zorgt voor een open gevoel, en een aangename verbinding met de omgeving.
Hier woont u in een rustige buurt waar kinderen veilig kunnen opgroeien, terwijl winkels, scholen en verbindingswegen in de omgeving aanwezig zijn. Een unieke kans om uw droomwoning te bouwen op een uitstekende locatie.
Pandenjagers is een innovatief vastgoedkantoor en kiest bewust voor een unieke en transparante aanpak. Bij ons bestaat de totale aankoopprijs altijd uit twee duidelijke onderdelen: de vraagprijs die bovenaan in de advertentie vermeld staat, plus onze vaste commissie van 10.000 euro incl. BTW. Dankzij deze open prijsstructuur krijgt u als koper vanaf het eerste moment een eerlijke inkijk hoe de totale prijs van het pand tot stand is gekomen.
Interesse? Contacteer ons via 015/677.000 of info@pandenjagers.be.
| Adres: | Uitbreidingsstraat 29 Duffel |
| Referentie: | 02211 |
| Vraagprijs: | € 215.000 |
| Type: | Grond |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Ligging: | In woonwijk |
| Perceeloppervlakte: | 354 m² |
| Perceelbreedte: | 10,3 m |
| Perceeldiepte: | 36,5 m |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Gevelbreedte: | 7,3 m |
| Tuin: | Ja |
| Tuin oriëntatie: | Noord-West |
| Snelweg: | Ja |
| Treinstation: | Ja |
| Treinhalte: | Ja |
| Bushalte: | Ja |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Kinderopvang: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bank: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 2 |
| Kadastrale benaming: | Grond |
| Kadastrale Nummers: | 0452B11P0000 |
| Kadastrale Oppervlakte: | 354 m² |
| Informatieplicht overstromingsgevaar: | Ja |
| Onroerend erfgoed: | Ja |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Neen |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Ja |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | A |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |